Aktualitet

Rama në Vlorë për të mbyllur fushatën, me Zahon dhe Lindën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:40 - 23/04/21 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur mbrëmjen e sotme në Vlorë, për të mbyllur fushatën elektorale.


Kryesocialisti u është bashkuar mbështetësve, ndërsa shoqërohet edhe nga familja, djali i vogël Zaho dhe e shoqja, Linda.


Rama zgjodhi fillimisht Durrësin, më pas Vlorën për të mbyllur fushatën elektorale të Partisë Socialiste  – dy qarqet ku kandidon.


1
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas