Aktualitet

Rama: Nga nesër në orën 10:00 mbyllet kufiri me Greqinë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:57 - 13/03/20 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama njofton se nga dita e nesërme do të mbyllen të gjitha pikat e kalimit kufitar me Greqinë.


Rama shkruan në një mesazh të shkurtër në Facebook se nga e shtuna në orën 10:00 mbyllen të gjitha hyrje-daljet me Greqinë, si linjat ajrore, ashtu edhe ato tokësore me autobus.


🔴 DUKE NISUR NGA DITA E NESËRME NË ORËN 10.00 MBYLLEN HYRJE – DALJET ME GREQINË PËRMES LINJAVE TË TRANSPORTIT AJROR DHE TOKËSOR ME AUTOBUS! FRIKË ASPAK, KUJDES PO!
Etiketa: , , ,

Pas