Rama nuk preferon makinën, udhëton me helikopter nga Himara në Vermosh (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka udhëtuar dy herë ditën e sotme me helikopterin “Cougar” të ushtrisë. Rama iku nga fusha e sportit e Himarës për në Vermosh me helikopter ditën e sotme për të inauguruar pikën e re kufitare me Malin e Zi dhe është rikthyer sërish në Himarë me helikopter. MAPO sjell ekskuzivisht videon e … Continue reading Rama nuk preferon makinën, udhëton me helikopter nga Himara në Vermosh (VIDEO)