Aktualitet

Rama nxjerr foton me të birin në Vlorë: Mirëmëngjesi nga Vunoi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:20 - 02/05/21 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ka ndarë mëngjesin e sotëm një foto me djalin e vogël Zahon në Vuno.

Rama i uron mirëmëngjes qytetarëve ndërkohë që në foto shihet me Zahon dorë për dore.


 

Ata të dy ndodhen përballë monumentit të Dëshmorëve të Vunoit në Vlorë ku dhe po shijojnë fundjavën.
64


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas