Aktualitet

Rama nxjerr foton nga zbukurimet dhe ka një mesazh për Pashkët Ortodokse


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:57 - 02/05/21 |
mapo.al

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka nxjerrë foto nga zbukurimet në Tiranë me rastin e Pashkëve Ortodokse.


Rama thotë se Tirana duket më e bukur me simbolin e festës së ‘’Ringjalljes së Shpresës’’.


Në qendër të qytetit Bashkia kishte vendosur disa zbukurime në formë vezësh për të simbolizuar festën.Statusi i Edi Ramës:Edhe më e bukur Tirana me simbolin e festës së Ringjalljes së Shpresës1


Etiketa: , ,

Pas