Aktualitet

Rama nxjerr pamjet nga Porto Romano, si duket Ekoparku i madh i Durrësit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:37 - 29/05/21 |
mapo.al

Puna për Ekoparkun e Madh të Durrësit është drejt fundit. Kryeministri Edi Rama ka publikuar këtë mëngjes pamjet, se si duket ajo që deri dje ka qenë ‘vatra e plehrave në Porto Romano’.


“MIRËMËNGJES
dhe me transformimin që vijon mbi vatrën e deridjeshme kanceroze të plehrave në Porto Romano, ku po shkon drejt fundit puna për Ekoparkun e Madh të Durrësit, ju uroj një fundjavë të mbarë”, shkruan Rama.
 1
Etiketa: ,

Pas