Aktualitet

Rama poston foton: Po hartojmë programin “Shqipëria 2030”


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:53 - 10/02/21 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama paralajmëron se së shpejti PS do të dalë me programin e saj elektoral për këto zgjedhje.

Rama në një foto të publikuar nga një mbledhje në PS nxjerr detajin e draft-programit i cili quhet “Shqipëria 2030”, i shoqëruar nga një plan veprimi 2021-2025.


Ndërkohë mbi draft-program del edhe slogani “S’ka kohë për pushim” kurse duket se nën të do të ketë dhe Plan Veprimi 2021-2025 siç shkruan vetë Rama.
 


View this post on Instagram

 


A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

1


Etiketa: , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas