Rama: Programi i PD, pa bosht dhe shtyllë kurrizore – taksa 9% për të pasurit

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sot për herë të parë pas prezantimit të programit ekonomik “Shqipëria fiton”, nga kryetari i PD, Lulzim Basha.  Gjatë konferencës për  shtyp me ministrin e Rindërtimit, Arben Ahmetaj, Rama e quajti programin e PD pa bosht dhe shtyllë kurrizore, ndërsa shtoi se taksa 9% favorizon të pasurit dhe varfëron ata … Continue reading Rama: Programi i PD, pa bosht dhe shtyllë kurrizore – taksa 9% për të pasurit