Aktualitet

Rama publikon foto nga liqeni i Marinës: Ju uroj një të diel të qetë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:10 - 16/05/21 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa fotografi nga pika e re turistike pranë liqenit të Marinës.


Kryeministri bën me dije se investimet në këtë zonë janë pjesë e zinxhirit të qendrave të reja të turizmit të Fondit Shqiptar të Zhvillimit.


 “Mirë mëngjes dhe me këtë pamje të qendrës së re turistike pranë liqenit të Marinës në Belsh, pjesë e zinxhirit të qendrave të reja të turizmit të Fondit Shqiptar të Zhvillimit, ju uroj një të diel të qetë”, shkruan Rama bashkangjitur fotografive të publikuara. 1


Etiketa: ,

Pas