Aktualitet

Rama publikon video: Do t’ju kthej borxhin ku më futët në 25 prill


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:13 - 28/04/21 |
mapo.al

Kryeministri, Edi Rama, me anë të një statusi në Facebook, shprehet në lidhje me atë që e pritet nga Partia Socialiste dhe ai pas zgjedhjeve të 25 prillit.

Teksa ka shpërndarë një video nga procesi i rindërtimit në Fushë Krujë, Rama shkruan se do punojë për të kthyer sadopak borxhin e madh të 25 prillit.


Statusi:

Dhe tani 3 herë më shumë punë, për t’ju kthyer sadopak borxhin e madh ku më futët të dielën e bukur të 25 prillit*FushëKrujë


1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas