Aktualitet

Rama publikon video nga stadiumi i Kukësit: Në shtator do të jetë gati


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:35 - 18/06/21 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama, ka publikuar një video në rrjetin social Facebook nga punimet që po zhvillohet në stadiumin në qytetin e Kukësit.


Rama shprehet se projekti po vijon me ritme të shpejta dhe se në shtator stadium pritet që të jetë gati dhe me kushte dinjitoze për ekipin e qytetit.


“Mirë mëngjes dhe me punën që po ecën me ritme të shpejta për stadiumin e ri të Kukësit, që në shtator të jetë gati me kushte dinjitoze për ekipin e qytetit, ju uroj një ditë të mbarë’, shkruan Rama në rrjetin social “Facebook”.2
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas