Aktualitet

Rama publikon videon, apeli i Lorik Canës: Unë e bëra vaksinën, mbron jetën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:18 - 26/10/21 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ka publikuar rrëfimin e futbollistit të njohur, Lorik Cana, lidhur me vaksinimin kundër Covid-19.


Lorik Cana shprehet se vaksina është mjeti më i mirë për të përballuar koronavirusin.


Në një mesazh ndërgjegjësues, Cana bën apel që qytetarët të mos e neglizhojnë, por të vaksinohen për të mbrojtur shëndetin e tyre, të familjarëve dhe të gjithë shoqërisë.“Kam qenë menjëherë i sigurt se vaksina është mënyra më e mirë për t’u mbrojtur. E kam bërë vaksinën edhe për të mbrojtur fëmijët e mi, prindërit e mi dhe të gjithë shoqërinë tonë”, thotë më tej Cana.


1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas