Aktualitet

Rama publikon videon nga ish-sheshi “Shqiponja”: Punimet vazhdojnë me tre turne


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:09 - 10/05/21 |
mapo.al

Prej muajsh hyrja për në kryeqytet është kthyer në një kantier të madh ndërtimi


Ndonëse vepra në ish-sheshin “Shqiponja” është hapur pjesërisht, për përfundimin e plotë të saj duhet të presim ende.


Sakaq, sot kryeministri Edi Rama ka publikuar një video nga momentet e punimeve dhe puna e deritanishme, ku tregon se po punohet me tre turne, ndërsa synohet të shkurtohen afatet e vendosura për përfundimin e projektit.Postimi i plotë i kryeministrit Edi Rama:
Vazhdojnë me tre turne punimet në kantierin e Hyrjes së Re të Tiranës😍 #SkaKohëPërPushim🏃‍♀️ #TiranaqëDuam⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️1


Etiketa: ,

Pas