Kryesore

Rama publikon videon: S’ka 15 kushte për hapjen e negociatave

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:35 - 23/06/20 |
mapo.al

Kryeministri Rama ka postuar pak më parë një video në Facebook, ku flet Shefja e Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit, Genoveva Ruiz Calavera.


Sipas tij, kjo video tregon qartë që për Shqipërinë nuk ka 15 kushte për hapjen e negociatave.


Postimi i plotë i Ramës:


Kryeministri Rama video ne Facebook:
Për të gjithë ata që e këndojnë apo e përsërisin pasi e dëgjojnë, këngën e 15 kushteve për nisjen zyrtare të negociatave për anëtarësim në Bashkimin Europian🇦🇱🇪🇺


NUK KA 15 KUSHTE dhe KUSH E PËRSËRiT ATË KËNGË KA THJESHT QËLLIMIN POLITIK TË LUFTËS QORRE ME QEVERINË…

Zonja Calavera flet në emër të Komisionit Europian👇


Etiketa: , ,

Pas