Aktualitet

Rama: Që unë s’gënjej e ka shkruar vet Ilir Meta

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:16 - 22/05/20 |
mapo.al

Presidenti Ilir Meta e quajti gënjeshatar kryeministrin Edi Rama, pasi ky i fundit tha se nuk kishte marrë propozime nga presidenti për integrimin dhe reformat.


Rama thotë se Meta e thotë vet që ai nuk ka gënjyer.


Postimi i Ramës


Që unë s’gënjej IM e ka shkruar vetë, se unë nuk quhem Yuri Kim dhe s’di që Ambasadorja e SHBA të mbulojë edhe shërbimin postar


+ po t’i kisha marrë ato pika do i kisha shkruar pse më duken si pika vaji e uthulle që duhen ndarë, se ndryshe thyhet ena e Kushtetutës&Integrimit

LEXO EDHE

Meta: Që Rama GËNJEN nuk është më lajm as për të huajt


Etiketa: ,

Pas