Kryesore

Rama: Shihni pamjet 360 gradë nga Parku Kombëtar i Divjakës!


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:52 - 17/08/18 |
mapo.al

Mëngjesin e sotëm, kryeministri i vendit, Edi Rama ka zgjedhur t’i urojë ‘një ditë të mbarë’ shqiptarëve me disa pamje 360 gradë nga Parku Kombëtar i Divjakës, pas ndërhyrjeve.


MIRËMËNGJES 😃


dhe me këto pamje 360 gradë të Parkut të rilindur Kombëtar të Divjakës, ju uroj një ditë të mbarë 🌹


1
Etiketa: , ,

Pas