VIDEO/ Rama shmang Lelin në Vlorë, kryeministri s’e sheh në sy

Në ceremoninë e ngritjes së flamurit kombëtar në Vlorë, në 109-vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë, ra në sy edhe një herë tjetër distancimi mes kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të Bashkisë së qytetit, Dritan Leli, me të cilin është përplasur keq para zgjedhjeve të 25 prillit. Në pamje dukej qartë momenti kur shefi i qeverisë … Continue reading VIDEO/ Rama shmang Lelin në Vlorë, kryeministri s’e sheh në sy