Rama sulmon Albin Kurtin dhe merr vlerësime nga Vuçiç

Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç dhe kryeministri Edi Rama janë duke qëndruar në Shkup në një vizitë dy ditore, ku janë pritur nga Zoran Zaev në kuadër të Forumit Ekonomik për Bashkëpunimin Rajonal. Para të pranishmëve në fillim ka folur Zaev, ndërsa pas tij e ka marrë fjalën presidenti serb. Ajo që ka rënë në sy, … Continue reading Rama sulmon Albin Kurtin dhe merr vlerësime nga Vuçiç