Kryesore

Rama sulmon Metën: Paguan para të zeza për të përhapur shpifje kundër vendit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:51 - 03/10/20 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ka sulmuar sot presidentin Ilir Meta përmes një postimi në Twitter.Duke iu drejtuar kreut të shtetit, Rama shkruan se është shëmti të paguash para të zeza sipas tij, për të nxirë imazhin e vendit që e ka bërë kryeministër, kryeparlamentar dhe president.


Postimi i Ramës
Çfarë shëmtie! Të paguash para të zeza për të përhapur në botë shpifje që sterrosin vendin ku të kanë bërë kryeministër, kryeparlamentar, president!Të blesh pisa të huaj me për ta bërë pis atdheun ku shitesh si patriot i përvëluar #PaAtdhe #PaDin #PaIman


 


 

Lexo edhe :  Rama: Si do të bëhet kolaudimi i makinave duke filluar nga janari 2021

Akuzat e Ramës vijnë një ditë pas deklaratave të presidentit Ilir Meta gjatë konferencës për shtyp, nga ku tha se zyrtarë të qeverisë janë të përfshirë në veprimtari kriminale me afera miliona euroshe. Kjo sipas Metës do të çojë drejt katastrofës financat e shtetit.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas