Rama sulmon opozitën dhe mburret me punët e Partisë Socialiste

Kreu i qeverisë, tashmë i ka kthyer në zakon sulmet ndaj opozitës, duke thënë se ata (opozita), nuk janë as për qytetarët dhe as për Shqipërinë. Nga ana tjetër, mburret se vetëm Partia Socialiste ka bërë punë të mira e të vështira. Në një konferencë për shtyp, kryeministri Rama tha se në mandatin e tretë, … Continue reading Rama sulmon opozitën dhe mburret me punët e Partisë Socialiste