Aktualitet

Rama takon Ermal Metën dhe i dhuron librin me punime: I ra rruga nga zyra ime


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:30 - 17/09/21 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ka pritur në zyrën e tij këngëtarin me origjinë shqiptare Ermal Meta i cili ndodhet në Tiranë për të nisur turin që do të vijojë më pas në Itali.


Rama i ka dhunuar artistit një libër me punime të vetat. Ai shprehet se Ermal Metës i ra rruga nga zyra e tij ku u ndal për një bisedë të këndshme.


“Super ERMAL META e nis turin nga Tirana drejt Italisë dhe ishte kënaqësi e posaçme që i ra rruga nga zyra ime, ku u ndal për një bisedë të këndshme”, shkruan Rama. View this post on Instagram

 A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

83


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas