Aktualitet

Rama takon miliarderin George Soros: Një mbështetës i palëkundur i Shqipërisë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:38 - 23/09/21 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ka takuar në SHBA miliarderin George Soros.


Rama publikon një foto krah miliarderit Soros në “facebook”, ndërsa e cilëson atë një mendje të rrallë dhe një mbështetës të palëkundur të Shqipërisë së Hapur.


“Në Nju Jork me mikun e çmuar George Soros, një mendje e rrallë dhe një mbështetës i palëkundur i Shoqërisë së Hapur”, shkruan Rama. 

 

 

 

 

 

1


Etiketa: ,

Pas