Kryesore

Rama u bën ftesë të re studentëve: Gati për komunikim të hapur

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:58 - 10/12/18 |
mapo.al

Kryeministri, Edi Rama ka shkruar sërish sot në rrjetin social “Facebook” teksa fton studentët dhe pedagogët për dialog në lidhje me kërkesat e tyre.


Shefi i qeverisë shkruan se do të jetë drejtpërdrejt në rrjetin social dhe për këtë  ka ripërsëritur faktin se të gjithë studentët e interesuar janë të mirëpritur të diskutojnë për shqetësimin e tyre.


“MIRËMËNGJES 😀dhe me rikujtesën për komunikimin e hapur, LIVE, sot në 11.00 në këtë faqe, me studentë a pedagogë të interesuar për të dialoguar mbi Universitetin, ju uroj një javë të mbarë🌹”, shkruan Rama.
Etiketa: , ,

Pas