Aktualitet

Rama uron Bashën për ditëlindje: I uroj shëndet, por jo fitore

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:04 - 12/06/19 |
mapo.al

Kjo e mërkurë e 12 qershorit ka qenë ditë feste në dy selitë partiake rivale, PS dhe PD. Nga kampi blu, sot kryedemokrati Lulzim Basha feston ditëlindjen dhe mbush plot 45 vjeç. Për liderin e opozitës nuk ka munguar një urim edhe nga kundërshtari i tij politik. Nga Lushnja, Rama u shpreh se i uron shëndet, por jo fitore.


“Sot është ditëlindja e PS-së…është edhe ditëlindja e Lulzim Bashës, kështu që i uroj shëndet, por jo fitore. Megjithëse kam përshtypjen se edhe sikur ta linin të hynte vetëm në zgjedhje prapë nuk fiton dot”, tha Rama.

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas