Aktualitet

Rama vazhdon të publikojë projekte: Gjallërim rajonit zemrek të historisë sonë kombëtare

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:30 - 22/06/18 |
mapo.al

Kryeministri Rama ka njoftuar nisjen e punimeve për rimëkëmbjen muzeale të Shtëpisë së vëllezërve Frashëri.


Duke uruar mirëmëngjes dhe një ditë të mbarë për ndjekësit e tij në rrjetin social Facebook, Rama shkruan se me këtë investim gjallërohet një rajon zemrek i historisë sonë kombëtare.


“MIRËMËNGJES 😃 dhe me fillimin e punimeve për rimëkëmbjen muzeale të Shtëpisë së vëllezërve Frashëri dhe gjallërimin e një rajoni zemrek të historisë sonë kombëtare, ju uroj një ditë të bukur👍”- shkruan Rama. 
Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas