Aktualitet

Rama vizitë dy ditore në Turqi: Do të vëzhgoj ecurinë e projekteve


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:33 - 02/06/21 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ka nisur një vizitë dyditore në Turqi.


Lajmin e ka bërë vetë të ditur kreu i qeverisë në rrjetin social “Facebook”.


Statusi nga Edi Rama:Ankara – Vizitë dyditore për ecurinë e projekteve të bashkëpunimit dypalësh mes ministrive dhe kontaktet e organizuara me investitorë në teknologji digjitale, turizëm, farmaceutikë, energji, transport.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas