Sport

Ramadani: As në ëndërr se kisha imagjinuar atë gol ndaj Moldavisë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:25 - 12/06/19 |
mapo.al

Mesfushori i Kombëtares, Ylber Ramadani, autori i golit të dytë u shpreh mjaft i kënaqur për golin e tij të parë më fanellën kuqezi, të cilin as në ëndërr nuk e kishte imagjinuar.


“Jam shumë i kënaqur, falenderoj stafin, lojtarët e tjerë dhe publikun. Të gjithë na ndihmuan për golin, të realizoj golin as në ëndërr se kisha imagjinuar. Sot në mëngjes e mora vesh që do luaja titullar, më tha trajneri a isha gati. Mendoj se ndihem mirë me skemën, kisha siguri, trajneri më tha luaj si di vetë. Të them të drejtën mora topin për të qarkulluar por pashë hapësirën dhe godita. Do shkoj fillimisht me pushime, më pas për merkato mendon menaxheri”, tha Ramadani.

Etiketa: ,

Pas