ShowBizz

Raporti i autopsisë: Piloti i Kobe Bryant nuk kishte konsumuar as alkool, as drogë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:26 - 16/05/20 |
mapo.al

Departamenti i Mjekësisë në Los Angeles ka publikuar dje raportin e autopsisë për ngjarjen që ndodhi më 26 janar, ku humbi jetën Kobe Bryant së bashku me vajzën e tij dhe 7 pasagjerëve të tjerë.


See the source image


Shkaku i vdekjes për të nëntë viktimat u vërtetua si traumë e hapur. Mënyra e vdekjes u vërtetua si aksident. Testi nuk zbuloi praninë e alkoolit ose drogave të ndryshme. Trupi i pilotit u testua për substanca, përfshirë benzodiazepines, kokainë, fentanil, heroinë, marijuanë, opioide, fenciklidinë dhe amfetamina”, thuhet në raportin e autopsisë.


See the source image


Pilot ishte 50-vjeçari Ara Zobayan, i cili po ashtu ishte piloti personal i Bryant. Kujtojmë se që në fillim është dyshuar se aksidenti është shkaktuar nga mjegulla e dendur.

See the source image

See the source image

See the source image


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas