Aktualitet

Rastet me COVID, FSHF merr vendimin për derbin Partizani-Tirana

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:12 - 10/07/20 |
mapo.al

Nuk ka më dilema, FSHF merr vendim përfundimtar për derbin Partizani-Tirana.


Situata kaotike tek të kuqtë vendosi në dyshim zhvillimin e ndeshjes së sotme në orën 20:45 në “Air Albania”.


FSHF ka konfirmuar se përtej situatës ku pesë lojtarë të kuq kanë rezultuar pozitiv me koronavirus, është rënë dakord që takimi të luhet në orën e programuar dhe të mos ketë shtyrje.


Sot derbi rikthehet në stadiumin e ri, por pa praninë e tifozëve.Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas