ShowBizz

Reagimi i DJ Khaled kur fansja i kërcen twerk live

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:09 - 04/05/20 |
mapo.al

Dj me famë botërore Khaled, është zënë ngushtë gjatë një video-live me ndjekësit e tij në rrjetin social Instagram. Teksa po komunikonte me njërën prej fansave, vajza nuk ka ngurruar që të kërcej edhe twerk. Pavarsishtë se ai iu lut të ndalonte ajo nisi të dridhet të pasmet dhe të lagte veten me një shishe ujë.


See the source image


Të lutem ndalo, kam familje. Më mirë të flasim me respekt”, ka përsëritur disa herë Khaled.


 


Video tashmë është bërë virale duke grumbulluar në më pak se 10 orë mbi 3 milionë shikime, ndërsa vetë Khaled shkruan: “Ju dua të gjithëve. Ju lutem, merreni me qetësi kur lidhem ‘live’ me ju. E përsëris, ju dua të gjithëve. Por, ju lutem të tregojmë respect”, ka shkruar DJ Khaled.

See the source image

See the source image

See the source image

 


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas