ShowBizz

Reagon moderatorja e njohur: Po na i vrasin vajzat për së gjalli

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:07 - 03/06/20 |
mapo.al

Personazhet e njohura publike dhe jo vetëm janë solidarizuar sot me kauzën për të mbrojtur të drejtat e vajzave dhe grave që dhunohen e abuzohen seksualisht.


Një nga ata është dhe moderatorja Marina Vjollca, e cila ka bërë thirrje sot për protestën që do të mbahet më 4 qershor ora 16:00.


Marina kërkon dënim maksimal për përdhunuesit, madje mbështet një komentuese kur ajo thotë se duhen dënuar me vdekje.


Dënim maksimal për përdhunuesit! Po na i vrasin vajzat për së gjalli…”, shkruan përkrah imazhit moderatorja.


 

 

View this post on Instagram

 

🌹

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

 

 

View this post on Instagram

 

Denim maksimal per perdhunuesit! Po na i vrasin vajzat per se gjalli…

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

 

View this post on Instagram

 

Mos harroni te shtunen💙

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas