Vizita/ Philip Reeker takon Ramën dhe Bashën, nuk shkon te Meta

Ndihmës Sekretari Amerikan për Çështjet Evropiane dhe Euroaziatike, Philip Reeker, ka mbërritur në Shqipëri për të zhvilluar disa takime të nivelit të lartë. Zyrtari i lartë i SHBA se pas vizitës në kryeministri me Edi Ramën për rreth 45 minuta ka shkuar menjëherë tek selia blu për të takuar Lulzim Bashën takimi me të cilin … Continue reading Vizita/ Philip Reeker takon Ramën dhe Bashën, nuk shkon te Meta