Aktualitet

Refuzohet kërkesa e avokatëve të Jaled Çelës për përjashtimin e tre gjyqtarëve
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:48 - 04/05/20 |
mapo.al

Refuzohet kërkesa e dy mbrojtësve të ish-drejtorit të Policisë së Vlorës, Jaeld Çela, për ndryshimin e trupit gjykues.Kërkesa është bërë në seancën e fundit me pretendimin se kanë gjykuar çështje të tjera të bashkëlidhura.


Çështja e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahirit dhe Jaeld Çelës gjykohet nga gjyqtaret Albana Boksi, Nertina Kosova dhe Nure Dreni.
Seanca e  radhës është caktuar për në 14 maj.1Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas