ShowBizz

“Refuzoj të etiketohem nga mosha”/ Bebe Rexha iu drejtohet femrave

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:03 - 11/06/19 |
mapo.al

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka përcjellë ditën e sotme përmes një postimi në “Instagram” një mesazh shumë të rëndësishëm për të gjitha ndjekëset e saj. Bebe u ka bërë thirrje që të mos ndikohen aspak nga mosha, pasi kjo e fundit s’është gjë tjetër veçse një numër.


“Unë jam 29-vjeçe, jam gati për t’u bërë 30 dhe ndihem shumë mirë. Njerëzit ndjehen keq për moshën e tyre, veçanërisht gratë! Por unë refuzoj të etiketohem nga një numër. Ndjej se po rritem dhe po i drejtohem unit tim të vërtetë”-ka shkruar ajo krahas fotos së saj bardhezi, ku shfaqet tejet e buzëqeshur.


Duhet thënë se Bebe Rexha nuk ka ngurruar të bashkohet me çdo kauzë të krijuar në mbrojtje të të drejtave të njerëzve dhe kryesisht në ato të grave. 


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas