Aktualitet

Rei Manaj mahnit Barcelonën, supergol dhe tripletë (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:18 - 21/07/21 |
mapo.al

Sulmuesi i Kombëtares, Rei Manaj bëri një debutim historik pasditen e sotme duke zbritur në fushë me ekipin e parë të Barcelonës.


Por jo vetëm kaq. Me shansin e parë që iu dha, Manaj arriti të bëhet dhe protagonist duke realizuar golin e parë me fanellën e Barçës.


24-vjeçari realizoi në minutën e 60-të të ndeshjes miqësorë kundër Gjimnastik, duke shënuar një supergol nga diagonalja.55
Etiketa: ,

Pas