Aktualitet

Remont në kabina, këto lagje të Tiranës deri në 6 orë pa drita


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:14 - 16/08/19 |
ro ot

OSHEE njofton se për shkak të ndërhyrjeve në disa kabina për të bërë investime ditën e sotme do të ketë ndërprerje energjie në intervale kohore të ndryshme në kryeqytet. Konkretisht OSHEE njofton se në disa lagje të Tiranës energjia do të stakohet deri në 6 orë.


Ndërprerja vijon si më poshtë:


0‪9.00-14.00Pjesërisht zona e Institutit Bujqësor
0‪9:00-‪15:00Pjesërisht rrugët “Siri Kodra”, “Reshit Petrela” pranë Dispancerisë, “Besim Daja”, pranë Medresesë, “Rruga Barrikadave”, “Ludovik Shllaku”, “Xhanfize Keko”, “Kujtim Laro” dhe “Sadik Petrela”

09:00-‪11:00

Zona Fushe Mezez pjesërisht

‪13:00-‪15:00

Rruga “Teodor Keko” pjesërisht

1


Etiketa: , , , , ,

Pas