ShowBizz

Renato Mekolli vendos të largohet nga Shqipëria
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:46 - 04/05/20 |
mapo.al

“Hell’s Kitchen”, ishte emisioni i dedikuar artit të kuzhinës, i drejtuar nga Renato Mekolli, duke e kthyer atë shefin më të famshëm të kuzhinës në Shqipëri.Renato ka deklaruar në një koment në rrjete sociale, se nuk ka më “Hell’s Kitchen” dhe se ai do të largohet shumë shpejt nga Shqipëria.Teksa ka bërë një postim në rrjete sociale, ku kujton me nostalgji pjesë të veçanta nga episodet në emisionin e sfidës në gatim, një ndjekëse e ka pyetur për sezonin e ri: “Kur fillon sezoni i ri?”


See the source image

Nuk ka më “Hell’s Kitchen. Unë largohem nga Shqipëria. Mbase me ndonjë shef tjetër, po”, i është përgjigjur ndjekëses Mekolli.

 


Etiketa:

Pas