Aktualitet

Renditi modelet nga më e mira, por pse Aurela Hoxha e la të fundit Oriola Marashin?


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:22 - 15/11/20 |
mapo.al

Aurela Hoxha ishte një ndër të ftuarat e puntatës së tetë të “Shiko Kush LUAN”. Sfidës “Ndaje ose Tortën” nuk mund t’i shpëtonte as Aurela, e cila e kaloi me sportivitet pyetjen pikante.


Showgirl-it i duhej të rendiste tri modelet  nga më e mira te më pak e mira dhe emrat ishin këto: Angela Martini, Dorina Gegici dhe Oriola Marashi.


Sipas Aurelës vendin e parë e meriton modelja Dorina Gegici, jo se është mikesha e saj e ngushtë por sepse sipas Hoxhës ajo vërtet është më e mira. Në vendin e dytë renditi Angela Martinin dhe në fund Oriola Marashin, teksa shtoi se kjo e fundit nuk do mërzitej pasi edhe ajo mendon njëjtë si Aurela se Angela është më seksi.1


Etiketa: , ,

Pas