Akuzohen se favorizuan Çapjat, arrestohen dy anëtarë të AMA-s

Zbardhen detaje nga operacioni i forcave RENEA në Elbasan. Gazeta Mapo mëson se janë arrestuar 9 punonjës të administratës, të cilët akuzohen për shpërdorim detyre. Operacioni drejtohej nga Tirana dhe policia lokale nuk ka qenë në dijeni, për të mos patur dekonspirim. Mes të arrestuarve ka edhe gazetarë, të cilët punonin në administratë, më konkretisht dy … Continue reading Akuzohen se favorizuan Çapjat, arrestohen dy anëtarë të AMA-s