Kronika

RENEA zbarkon me snajper në Elbasan (FOTO)Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:39 - 24/09/20 |
mapo.al

Forcat RENEA kanë mbërritur në qytetin e Elbasanit, pasi një person hapi zjarr drejt Forcave Shqiponja dhe FNSH.


Banesa e 71-vjeçarit Lefter Zhidru është rrethuar nga policia.


Bie në sy një efektiv i RENEA-s me snajper në dorë i cili niset për të marrë pozicion.Autorit të të shtënave i është bërë thirrje për t’u dorëzuar, por që ka refuzuar.


 Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas