ShowBizz

Reperi Majk publikon mesazhet me fansen

               Publikuar në : 21:00 - 19/02/19 |
mapo.al

Reperi kosovar Majk është një nga më të pëlqyerit e kohës dhe këngët e tij janë bërë hite të momentit.Vazhdimisht në vëmëndje të publikut ai përflitet për jetën profesionale por edhe atë private.E përsa i perket jetes private prej kohësh reperi ka deklaruar se është single ndërsa ditën e sotme ai i ka habitur të gjithë ndjekësit e tij me publikimin e një bisede private në Instastory ku shumë prej fansave mendjojnë se është femër.


Personi në fjalë i ka shkruar atij vargjet e këngës ‘S’jena mo’  mirëpo Majk i ka shkrirë të gjithë së qeshuri me përgjigjen e tij. ‘Kena mujt na dy me shkëlqu bashkë’ i shkruajnë në mesazh reperit ndërsa ai ia kthen:’Amo ti ske vizë hahhaha të Anglisë’ duke shkaktuar të qeshura.

Image

Etiketa: , , , ,

Pas