ShowBizz

Reperi shqiptar bëhet baba për herë të dytëBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:15 - 14/10/20 |
mapo.al

Në një postim në Instagram, Vigan Bardhi, i njohur me emrin skenik Vig Poppa, njoftoi se është bërë prind për herë të dytë.


“Sa shumë të kam pritur,” shkruan ai krahas videos së bebushit, emri i të cilit nuk është zbuluar.
Vig dhe partnerja e tij Ena janë prindër të një djali tjetër 5 vjeçar.


 Etiketa: ,

Pas