Aktualitet

Reshje shiu dhe bore, bien temperaturat – Moti për ditën e sotme


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:15 - 07/04/21 |
mapo.al

Dimri duket se nuk ka ndërmend t’i lërë vend pranverës.

Pas dy ditëve mot kthjellët dhe të ngrohtë, sot temperaturat do të pësojnë ulje të ndjeshme.


Reshjet e shiut do të përfshijnë të gjithë territorin, ndërsa në zonat malore do të ketë reshje bore.

Megjithatë, kjo situatë do të jetë e përkohëshme, pasi ditët e enjte dhe të premte do të karakterizohen nga mot i qendrueshëm me diell.
1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas