Kryesore

Reshje shiu dhe bore – Parashikimi i motit për ditën e sitme


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:20 - 26/01/21 |
mapo.al

Për ditën e sotme, e martë 26 janar 2020, reshjet vijojnë me intensitet mesatar deri dhe të lartë në një pjesë të madhe të territorit.

Pas orëve të mesditës reshjet humbasin intensitetin dhe bëhen të herëpashershme dhe intensitet të ulët.


Në relievet malore në lindje të territorit reshje tepër të dendura dëbore te cilat gjatë ditës në zonën e veriut dhe jugut zbresin deri në lartësitë kodrinore 400-500 metër.
1
Etiketa: ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas