Kryesore

“Reshje shiu dhe kthjellime” – Parashikimi sinoptik i së dielës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:11 - 16/05/21 |
mapo.al

Këtë të diel reshjet e shiut do të izolohen në pjesën veriore për ti lënë vend kthjellimeve e vranësirave në zonat e tjera të vendit.


Era përgjithësisht do të fryjë nga kuadrati i jugut mesatare e hera-herës e vrullshme në brigjet detare shoqëruar me valëzim të forcës 3 dhe 4 ballë.


Temperaturat do të pësojnë rënie të dielën në mëngjes e ndërsa rritja e ndjeshme e tyre do të vijë mesditën e së hënës si në fotot e mëposhtme.

5


Etiketa:

Pas