Kryesore

“Reshje shiu dhe vranësira” – Parashikimi sinoptik i ditës së shtunë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:55 - 24/04/21 |
mapo.al

Ditën e shtunë vendi do të ndikohet nga masa ajrore të paqëndrueshme.

Vranësirat do të përqëndrohen më të dendura në jug e në qendër të vendit, ndërsa në pjesën veriore kthjellime.


Reshjet e shiut do të jenë të herëpashershme në pjesën jugore dhe qendrore të vendit me intensitet të ulët e lokalisht mesatar.

Pasdite e në mbrëmje reshjet do të ndërpriten për ti lenë vendin kthjellimeve.1Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas