Kryesore

Reshje shiu, njihuni me parashikimin e motit për sot


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:06 - 29/09/21 |
mapo.al

Sot dita nis me vranësira dhe intervale të shkurtra kthjellimesh


Herë pas here do ketë reshje shiu në zonat veriore dhe lindore ndërsa momente të shkurtra me pika shiu do ketë pjesa tjetër e territorit.


Parashikohet që këto kushte atmosferike të mbeten gjatë gjithë ditës.Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 11°C deri në 29°C.
Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 25 km/h nga drejtimi Verior- Verilindor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim të ulët.24


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas