Aktualitet

Reshje të mëdha shiu, përmbyten rrugët e Londrës (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:55 - 13/07/21 |
mapo.al

Londra ndodhet nën pushtetin e shiut prej disa ditësh, por orët e fundit reshjet kanë qenë intensive.


BBC njofton se shiu i madh ka shkaktuar përmbytje të mëdha në pjesë të ndryshme të Londrës, ku makinat janë zhytur në ujë.


Po ashtu nga përmbytjet janë përfshirë vende të Londrës jug-perëndimore përfshirë Barnes, Raynes Park dhe Richmond, si edhe zonat e Londrës veriore duke përfshirë Golders Green dhe Highgate.


1
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas