Aktualitet

“Retë e fundit po ikin”, Maliqi: Berati i jep 3 mandate të sigurta LSI-së


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:15 - 09/04/21 |
mapo.al

Kandidati i LSI-së për Qarkun e Beratit, Lefter Maliqi ka publikuar disa foto në llogarinë e tij n Facebook, ku shfaqet përkrahë qytetarëve.

Postimi i plotë


Retë e fundit po ikin, qielli po pastrohet, edhe pak dite na ndajne nga dalja e diellit per Shqiperine dhe shqiptaret. Te rinj, te reja, gra e burra, te moshuar, te gjithe kane nevoje per nje realitet ndryshe nga ai qe iu ofrua ne 8 vite nga Rilindja.

Berati i jep 3 mandate te sigurta LSI-se dhe fitore spektakolare Opozites se Bashkuar.1Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas