ShowBizz

Revista nudo, motra e Enca Haxhiajt punon tek Playboy

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:02 - 30/07/18 |
mapo.al

Jo vetëm Enca, por edhe motra e saj Uindi ka fituar famë të madhe dhe është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale.


Uindi ka tërhequr shumë vëmendjen me pamjen e saj ekstravagante dhe postimet ku tregon format bombastike.


Në foton e fundit Uindi është shfaqur si gjithnjë shumë seksi e veshur me një këmishë nate teksa mbulohet me një jastëk para vetes, shkruan XIng.


“Per nje audicion pune tek PlayBoy. Faleminderit te gjithe ju qe me keni perkrahur ne zgjedhjen e karrieres time”, shkruan Uindi duke shkaktuar shumë komente me këtë deklaratë, por edhe komplimenta të shumta.


Rikujtojmë se Playboy është përgjithsisht një revistë me pamje lakuriqsie, por akoma nuk e dimë pozicionin e punës që Uindi pretendon të fitojë.

 


Etiketa: , , ,

Pas